• Monin Şurup-Hibiskus (Nar Çiçeği) 700 Ml

Monin Şurup-Hibiskus (Nar Çiçeği) 700 Ml

  • Markalar MONIN
  • Product Code: IT0965
  • Availability: Stokda Yok
  • 0.00TL

  • Ex Tax: 0.00TL

Available OptionsMenşei

MONIN'in Asya'daki üretimine dayanan Malezya'nın ulusal çiçeği Hibiscus, yeni lezzetler önermek için bir şirket yarışmasına kazanan bir giriş olarak seçildikten sonra bir MONIN şurubu aroması olarak geliştirildi. 

Bir incelik olarak yenen yenilebilir bir çiçek olan Hisbiscus, genellikle infüzyon olarak tüketilir. Sıcak ya da tropik iklimlere uygun, çeşitleri kırmızı, pembe, mor, turuncu, beyaz, mavi ve sarı olan güzel, göz alıcı bir çiçek. Tahiti kadınlar, evlilik durumlarını belirtmek için sıklıkla kulağının arkasında tek bir çiçek giyerler. 

MONIN Hibiscus şurubunun çiçeksi ve kırmızı meyve lezzetleriyle romantik yakut kırmızısı kokteyller veya zarif, egzotik çaylar yaratın

Renk

Derin yakut kırmızı

Tadım notları

Kırmızı meyvelerin (kızılcık ve vişne) notaları içeren bir çiçek burun. İlk önce, tatlı bir damak verir, sonra turta döner. Çiçek çayı ve kırmızı meyvelerin dengeli notaları ile ebegümeci infüzyonunun ideal tadı.

İçecek İnovasyon Direktörleri ipuçları

Ebegümeci, yoğun bitkisel ve meyve ile demlenmiş çayın (kızılcık, ahududu, yaban mersini vb.) Tadına benzer. Bu yumuşak, kadınsı lezzet, zarif martinilere ilham verecek. Gerçekten canlandırıcı bir lezzet oluşturmak için onu beyaz veya sıçrayan şarapla karıştırın.

Uygulamalar

Çaylar 

Limonatalar 

Şarap bazlı kokteyller 

Meyveli kokteyller ve kokteyller

Write a review

Please login or register to review