• Monin Şurup-Pink Grapefruit (Pembe Greyfurt) 700 Ml.

Monin Şurup-Pink Grapefruit (Pembe Greyfurt) 700 Ml.

  • Markalar MONIN
  • Product Code: IT0959
  • Availability: Stokda Yok
  • 0.00TL

  • Ex Tax: 0.00TL

Available OptionsMenşei

Fransa'da, gevrek, soğutulmuş rosé şarabı ile karıştırıldığı oldukça popüler bir yaz tadı olan MONIN Pink Grapefruit şurubu, en çok satan yaz Fransız Rosé'sini yapmak için kullanılır. 'Yasaklanmış meyve' olarak adlandırılan greyfurt ağacı, narenciye ağacıdır ', ilk olarak 18. yüzyılda Barbados'ta yetişen, greyfurt ve tatlı portakalın bir melezidir.Greyfurtun eti beyaz renkten yumuşak pembeye yakut kırmızısına kadar renk tonunda değişmekte olup, lezzet göreceli olarak renk ve çeşitlilikte asidik ve ekşi ile tatlı ve turta arasında değişmektedir. 


Pembe greyfurtun dengelenmiş tatlı ekşi tadı, kişniş, biber, diğer turunçgiller, kabuklu deniz ürünleri ve salata yaprakları gibi malzemelerle birlikte hem tuzlu hem de tatlı salatalarda iyi çalışır. Aynı zamanda ferahlatıcı köpükler, sorbeler ve reçeller yapar. 


Yaz aylarında serinletici kokteyller, yumruklar, tatlılar ve çayları canlandıracak olan MONIN Pink Greyfurt şurubunun tatlı ekşi kokulu tadıyla pırıltılanacaksınız.


Renk

Parlak ve bulutlu pembe-kırmızı


Tadım notları

Greyfurt kabuğu ve çiçeğin notları ile taze pembe greyfurtun ince kokusu. Tatlı ve sulu tadı, acılıkla pembe greyfurt asiditesi arasındaki canlandırıcı uyum.


İçecek İnovasyon Direktörleri ipuçları

MONIN Pink Greyfurt şurubu, çırpmak, martini, meyve püreleri, çaylar ve daha pek çok şey gibi eşsiz içecekler yaratmanıza izin verecektir. Tadına gelir gelmez, basitçe seveceksiniz ve yemek tarifleri gelecek. En sevdiğim kullanımlardan biri de karışık içecekler. Narenciye kullanırken, MONIN Pink Greyfurt şurubunun sulu tadını gerçekten pekiştirir.


Uygulama

Smoothies 

Martinis 

Meyve kokteylleri 

Meyve 

püskülleri

Write a review

Please login or register to review