• Monin Şurup-Green Mint (Yeşil Nane) 700 Ml.

Monin Şurup-Green Mint (Yeşil Nane) 700 Ml.

  • Markalar MONIN
  • Product Code: IT0872
  • Availability: In Stock
  • 85.00TL

  • Ex Tax: 78.70TL

Available OptionsMenşei

Fransa'daki en popüler lezzetlerden biri olan MONIN Green Nane şurubu, 'Diabolo' olarak bilinen ferahlatıcı su veya limonata ve şurup karışımını yapmak için kullanılır. 

Yunan mitolojisine göre, 'Minthe' (Menthe), güzel bir su perisi ve Hades'in sevgilisi, kıskanç bir intikam hareketiyle, Hades'in karısı Persephone tarafından göze çarpmayan yaprakları olan küçük yeşil bir bitki haline getirildi. Nane'ye merhamet göstermek için Hades, sonsuza dek sürecek güzel bir aromatik koku verdi ve bitki şimdi nane olarak bilinir. 

Soğuk bir tat veren nane ile taze, tatlı, aromatik bir bitki, tuzlu kuzu yemeklerinde, bir jöle veya sos olarak, tatlılar olarak veya dondurma veya çay gibi meyve tatlılarını arttırmak için yaygın olarak kullanılır.

Green Mint şurubunun çarpıcı zümrüt yeşili rengi ve doğal aromatik aroması, çarpıcı katmanlı kokteyller, serinletici çaylar ve lezzetli çikolata ve mocha içecekleri yapacak.

Renk

Derin zümrüt yeşili

Tadım notları

Nane kokusu güçlü, ferahlatıcı nane ağzı hissi.

İçecek İnovasyon Direktörleri ipuçları

Derin yeşil rengiyle MONIN Green Mint şurubu, harika katmanlı içecekler oluşturmanıza olanak sağlar. Tazeleyici hissi pekiştirmek için bir candan ile karıştırmayı seviyorum.

Uygulamalar

Kokteyl 
Çikolatalar 
Mochas 
Aromalı sütler 
Soda 
Çaylar 
limonata

Write a review

Please login or register to review