• Monin Şurup-Roasted Hazelnut (Kavrulmuş Fındık) 700 Ml.

Monin Şurup-Roasted Hazelnut (Kavrulmuş Fındık) 700 Ml.

  • Markalar MONIN
  • Product Code: IT0977
  • Availability: Stokda Yok
  • 0.00TL

  • Ex Tax: 0.00TL

Available OptionsMenşei

Özel kahvelerde MONIN Fındık popülaritesine dayanarak, MONIN Kavrulmuş Fındık, en güçlü kahveyi bile tamamlayacak daha güçlü bir fındık aroması sunmak için geliştirilmiştir. 

Aynı zamanda fındık türünün türüne bağlı olarak bir fındık veya ceviz fındık olarak da bilinen fındık ağacı çikolata ile iyi gider. Bu, şekerlemenin yanı sıra çikolata kreması Nutella ve votka bazlı likör Frangelico'nun ana maddesi olarak popüler kılar. Aynı zamanda beze ve Viyana tortesinde bir macun olarak kullanılan popüler bir puding tadıdır. 

MONIN Kavrulmuş Fındık, şekerli bir burun ve tatlı pralin ile kavurmanın yoğun ve dumanlı zenginliğini, kahvenin mükemmel bir tamamlayıcısı ve tatlı kokteyller oluşturmak için çarpıcı bir bileşen haline getirir.

Renk

Kehribar parıltılı altın

Tadım notları

Burun: Güçlü kavrulmuş fındık burnu 

Saldırı: Güçlü aroma ile iyi dengelenmiş 

Ağızdaki Uzunluk: Tadı yuvarlatılmış pralin

İçecek İnovasyon Direktörleri ipuçları

Sadece MONIN Kavrulmuş Fındık için can atıyorsun! İnanılmaz tadı geniş bir içki yelpazesi sunar! Klasik bir Latté'de mükemmel bir kavrulmuş fındık tadı ya da bir karıştırma camına yerleştirilmiş soğutulmuş, eski moda bir imza martini ipucu ile narin köpüklü bir süt ve şahane bir İtalyan espresso düşünün. İçeceğin türü ne olursa olsun, MONIN Kavrulmuş Fındık'ın tüm vücudu her zaman mükemmel şekilde ortaya çıkar!

Uygulamalar

Kahve 
Tatlı içecekler 
Milkshake

Write a review

Please login or register to review