• Monin Şurup-Grenadine (Nar) 700 Ml.

Monin Şurup-Grenadine (Nar) 700 Ml.

  • Markalar MONIN
  • Product Code: IT0866
  • Availability: In Stock
  • 85.00TL

  • Ex Tax: 78.70TL

Available OptionsMenşei

ABD'de en çok satılanlar, antioksidan vitaminlerle dolu bir süper gıda olarak ortaya çıkmasından bu yana nar, meyve suyu ve bir içecek aroması olarak yaygın şekilde tüketilir. 

Esas olarak Amerika, İspanya, Orta Doğu ve Hindistan'da yetişen meyvenin kendisi İran kökenlidir. Adı, görünümünü mükemmel bir şekilde tarif eden, tohumlanmış elma anlamına gelen ortaçağ Latin 'pomum granatum'dan türemiştir: acı, soluk sarı bir çukurla kaplanmış, yenilebilir beyaz tohumların sulu, tatlı et çevreleyen puanları gibi, mücevher benzeri güzel keseler Sert veya parlak bir cilt kırmızı veya sarı ile kızardı. 

Lezzeti için her zaman çok değerli olan bu çarpıcı meyve, portakal, salata yaprağı, fındık ve peynirleri tamamlamak için tatlı ve tuzlu salatalara serpilir ve tatlılarda harikadır. Nar şurubu ördek, patlıcan ve balık ile iyi çalışır.

Tatlı kırmızı yakutları, buzlu çayları ve limonataları hazırlamak için taze kırmızı dut, MONIN Nar şurubunun asidik aroması ekleyin.

Renk

Yakut kırmızı

Tadım notları

Kırmızı meyveler (kiraz, Frenk üzümü, yaban mersini ...), hafif asitli bir tada sahip biraz tatlı.

İçecek İnovasyon Direktörleri ipuçları

MONIN Nar şurubu, imza kokteyllerinize, nar tadının mükemmel dengesini asidik bir dokunuşla getirecek, daha önce hiç ulaşılmamış !!! İmza kokteyllerinizi dengelemek için bir miktar limon suyu kullanmak yerine, Nar kullanın. Meyve yumruğu için, hem limon suyunu hem de grenadinin yerini alabilir ve aynı zamanda egzotik bir lezzet getirir.

Uygulamalar

Kokteyller 
Martinis 
Daiquiris 
Buzlu çaylar 
Limonatalar

Write a review

Please login or register to review