• Monin Şurup-Vanille (Vanilya) 700 Ml

Monin Şurup-Vanille (Vanilya) 700 Ml

  • Markalar MONIN
  • Product Code: IT0876
  • Availability: Stokda Yok
  • 0.00TL

  • Ex Tax: 0.00TL

Available OptionsMenşei

Vanilya, geleneksel olarak Fransız aşçıları tarafından daha sonra “Fransız Vanilya” olarak adlandırılan lezzetli bir vanilyalı muhallebi de dahil olmak üzere birçok tatlıda kullanılmıştır. 
MONIN Fransız Vanilya şurubu, nefis bir deneyim için herhangi bir güçlü sıcak veya soğuk kahvenin acılığını ön planda tutan mükemmel bir kremalı vanilyalı tada sahiptir. 
Kahvelerinizde ve buzlu latte'lerde, macchiatos'ta ve cappucino'larda ve ayrıca çay ve çay lattelerinde gerçekten elverişli vanilyalı tadını çıkarın.

Renk

Temizle altın

Tadım notları

Burun: Beany burun

Saldırı: Badem notaları ile güçlü vanilya

Ağız Uzunluğu: Uzun ömürlü muhallebi vanilyalı tadı

İçecek İnovasyon Direktörleri ipuçları

MONIN Fransız Vanilya şurubu, tüm yuvarlaklığını ve tüm gövdesini ortaya çıkardığı kahve uygulamalarında mükemmeldir. Zengin vanilya kokusunu ve gurme iyiliğini yoğunlaştırmak için sütünüzü açın. Enfes bir vanilya şekline sahip mükemmel bir köpüklü doku elde etmek için sevdiğiniz Fransız Vanilya hazır soğuk kahve latte hazırlayın. Ayrıca, çilek, kivi, mandalina ve armut gibi taze meyvelerle karıştırılmış MONIN Fransız Vanilyası deneyin: iyiliğini güçlendirir; Bir gurme vanilya lezzetini açığa çıkarırken, bazı meyvelerin asitliğini azaltır.

Uygulamalar

Lattes

Cappuccino'lar

Buzlu Kahveler

çaylar

Write a review

Please login or register to review