• Monin Şurup-Chocolate (Çikolata) 700 Ml

Monin Şurup-Chocolate (Çikolata) 700 Ml

  • Markalar MONIN
  • Product Code: IT0858
  • Availability: Stokda Yok
  • 0.00TL

  • Ex Tax: 0.00TL

Available OptionsMenşei

Klasik bir kokteyl aroması olan MONIN Chocolate şurubu, medeniyetin binlerce yıldır tadını çıkardığı, rahatlatıcı, lüks çikolatanın tadını sunuyor. 

Çikolatanın kökenleri dört bin yıl önce M.Ö. 1900'lere kadar uzanıyor. Orta Amerika'da fermente, kavrulmuş ve öğütülmüş kakao çekirdeklerinden yapılan bilgeliği ve doğurganlığı temsil eden çikolata içeceklerinin kanıtı vardır. Maya ve Aztek uygarlıkları çikolataya saygı duyuyorlardı, törenlerde çikolata içecekleri servis ediyorlar ve bir tür vergi olarak kullanıyorlardı. Sadece daha yakın bir zamanda Avrupalılar bugün bildiğimiz çikolataları ve şekerleri oluşturmak için şeker, süt ve kakao yağı eklediler.

Tarih boyunca çikolata, kendisini kokteyller ve özel sıcak içeceklere borç veren lüks olarak kabul edildi. MONIN Çikolata şurubu ile klasik kokteylleri yeniden canlandırın ve sıcak çikolataların yanı sıra sıcak çikolataların tadını çıkarın.

Renk

Altın pırıltılar ile açık kahverengi renk.

Tadım notları

Kakao çekirdeği kokusu, kakao likörü tadı.

İpuçları

MONIN Çikolata şurubu, güçlü bir kakao tadına sahiptir. Kahve ve mocha'nızdaki koyu çikolata hissini kolayca artırır. Birinci sınıf bir kahve veya mocha içeceği oluşturmak için Koyu Çikolata sosuyla deneyebilirsiniz.

Uygulamalar

Kahveler 
Tatlı içecekler 
Milkshake 
Aromalı sütler 
Mochas

Write a review

Please login or register to review