• Monin Şurup-Strawberry (Çilek) 700 Ml

Monin Şurup-Strawberry (Çilek) 700 Ml

  • Markalar MONIN
  • Product Code: IT0863
  • Availability: 15 Gün İçinde
  • 0.00TL

  • Ex Tax: 0.00TL

Available OptionsMenşei

MONIN Çilek şurubu, şurup aralığında geliştirilen ilk meyve tadından biriydi. Fransa'da popüler bir lezzet olan çilek şurubu, Çilekli Diabolo'nun yanı sıra aromalı sütlü içecekler yapmak için suya, yeşil nane ve limonataya eklenir. 

Baharın ilk meyvesi olan bahçe çileği dünya çapında ekilir ancak ilk 1750'lerde Fransa'nın Brittany şehrinde yetiştirildiği düşünülür. 

Çilek, İngiltere'de Wimbledon Tenis Şampiyonasında meşhur tüketilen “yaz çilekli dondurma”, sütlü dondurma, yoğurt ve yoğurt gibi süt ürünlerinde popüler bir lezzet. Bu güzel kırmızı meyve, aynı zamanda, Eton Mess'i yapmak için kremayla karıştırılmış, kremayla karıştırılmış ve reçel olarak korunmuş sünger keklere de konur.

Keyifli tatlı kokteyller, canlandırıcı limonatalar ve ağız sulandıran milkshake'ler oluşturmak için MONIN Çilekli şurupunu karıştırarak bu mükemmel yaz eğlencesinin tadına bakın.

Renk

Yoğun kırmızı

Tadım notları

Taze çileklerin zengin tadı, çilek reçeli dokunuşuyla hafif ve kremsi bir tat.

İçecek İnovasyon Direktörleri ipuçları

MONIN Çilek şurubu, pek çok uygulama oluşturmanıza olanak sağlayan, karıştırılması kolay bir şuruptur. MONIN Buzlu Nane veya Mojito Nane aroması ile mükemmel uyum sağlar. Strawberry Mojito'yu deneyin ve her iki lezzetin dengesine hayran kalacaksınız.

Uygulamalar

Soda 
Milkshake 
Meyve kokteylleri 
Limonatalar 
Tatlı içecekler

Write a review

Please login or register to review