Hakkımızda

Firmamız kurulduğu yıldan bu yana sektörün öncü kuruluşlarından biri olmuştur.Yenilikçiliği ve kaliteyi kendimize birinci ilke olarak seçmiş olup altyapımız ve tecrübemizle sektörün her türlü yenilik ihtiyacına cevap verebilmekteyiz. Bu amaçla bünyemizde kardeş firmalarımız ,personel kadromuz ve servis ağımızla her yıl periyodik olarak yapılan yatırımlarımızla en hızlı en kaliteli ve güvenli hizmeti sağlamak firmamız ilkelerindendir.

Kalite Politikamız

♦ Pastayap çalışanları olarak, müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde ve en kısa zamanda karşılamayı,
♦ ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi şartlarına uyup hiçbir şekilde ödün vermeden uygulamayı ve sürekli geliştirmeyi taahhüt ederiz..

Çevre Politikamız

► Yükümlü olduğumuz yürürlükteki mevzuat şartlarını yerine getirmek.
► Tüm çalışanlarımızın ve çevrede yaşayan insanların, hayvan ve bitkilerin sağlık ve güvenliğini korumak.
► Ham maddeler, enerji yakıtlar ve su gibi doğal kaynakları mümkün olan en verimli şekilde kullanmak. Tüm Ürünlerimiz ISO 9001 Kalite Güvencesi Altında Sertifikalandırılmıştır.
Pastayap'ın stoğunda bulundurduğu tüm ürünler Türk Standartları Enstütüsü tarafından belgelendirilmiştir.

Neden Pastayap ?

Pastayap; toptan ve perakende satmış olduğu kalitesi dünya çapında kanıtlanmış bir çok ürünün satışını gerçekleştirmektedir. 

Çanakkale - Balıkesir illerine sevkiyatını kendi araçlarıyla sürdürmektedir. Diğer vilayetlerimize de anlaşmalı kargo ve ambarlarla teslimat yapmaktadır.

İletişim

 Organize Sanayi Bölgesi 4.Cad. No: 3 ÇANAKKALE
+90 286 217 68 10 Fax : 0 286 217 10 74
info@pastayap.com.tr
Pzt - Cmt: 8:00 - 18:30